Cudownie, że jesteś.

Gdybym mogła cofnąć czas, powiedziałabym mojej przeszłej Ja, że życie jest rozwojem. Pokazałabym, jak umysł zmienia się i kształtuje pod wpływem każdego naszego ruchu i każdej decyzji. Powiedziałabym jej, że sprawczość należy do niej i co tylko zechce, może osiągnąć. Że przy odrobinie wysiłku wsiądzie na łódź samorozwoju, która zabierze ją, tam gdzie nawet nie śniła być. Nie czekaj, poznaj swoją przyszłą Siebie.

Nie realizując swoich marzeń stracisz sens i naturalny przepływ energii w swoim życiu. Marzenia to nic innego jak nasze drogowskazy, a rozwój to trasa, którą obierzemy, aby te marzenia zrealizować. Tak naprawdę więc marzenie jest bazą naszego rozwoju. Jeśli stracisz wiarę we własne marzenia, stracisz sprawczość, aby cokolwiek zmienić w swoim życiu. Ważnym jest, aby pamiętać, że czasami myślimy, że marzymy o czymś, gdy tak naprawdę chcemy czegoś innego, np. marzymy by mieć piękną sylwetkę, a w rzeczywistości, marzymy, aby pozbyć się wstydu. Poprawne określanie marzeń jest najważniejszym krokiem w obraniu trasy rozwoju.

Łódź samorozwoju

Kiedyś moja podopieczna wyznała mi, że czuje, że jest strasznie w tyle. Porównywała się do mnie i innych osób, które wcześniej ją inspirowały. Powiedziałam jej wtedy: „Samorozwój jest jak łódź — najważniejsze, aby do niej wsiąść i wyruszyć. Twoim największym i najważniejszym sukcesem jest to zrobić — jeśli na niej jesteś, już wygrałaś. To, jak każda z nas płynie, z jaką prędkością i przez jakie wody jest unikatowe. Nasza podróż jest unikalnie nasza.”

Filary rozwoju

W swojej unikatowej podróży zwiedzać będziesz ze mną różne filary rozwoju, zgodnie ze sobą i swoim wewnętrznym kompasem. Te filary koordynują z artykułami na blogu, które posłużą Ci jako narzędzie do pracy własnej.

Świadomość

Przekieruj skupienie z wewnątrz na zewnątrz, aby zrozumieć przyczyny Twoich problemów.

Niezależność

Wyznacz swoje granice, zadecyduj co jest spójne z Tobą i odzyskaj swoją integralność.

Samo-świadomość

Naucz się dostrzegać i interpretować swoje myśli i emocje. Zdefiniuj swoją tożsamość.

Psychoedukacja

Zdobądź wiedzę i narzędzia, aby nauczyć się radzić sobie z rzeczywistością.

Wolność

Odzyskaj kontrolę nad sobą i otwórz się na zmianę odpuszczając stare nawyki.

Zaufanie

Odkryj na nowo relację z samą sobą i naucz się samodzielnie znajdywać odpowiedzi i rozwiązania.

Aneta Dziechciaruk

trenerka rozwoju osobistego

♡ Trenerka uważności, techniki wybudzania ze ‘snu myśli’ (tzw. życie na autopilocie)

♡ Kreatywna twórczyni i mentorka w poszukiwaniu pasji i twórczej odwagi

♡ Inspiratorka z wieloletnim doświadczeniem własnym w samorozwoju i samoleczeniu

♡ Promotorka niezależnego myślenia i samodzielnej edukacji

♡ Publicystka w tematyce rozwoju, zdrowia i zmian społecznych

 

Co mnie wyróżnia?

Doświadczenie z psychologią i samorozwojem zaczynałam jako pacjent — wiem przez co przechodzisz nie tylko z teorii, ale też praktyki. Jestem też dzięki temu namacalnym, realnym dowodem na skuteczność samorozwoju, bez względu na punkt startowy. Inspiracja, którą mogę Ci zaoferować, jest więc unikatową, osobistą historią, która pokazuje, jak bardzo człowiek może się zmienić — jeśli tylko chce. Nie wierzę w przegrane przypadki, ponieważ ja też nim kiedyś byłam. Przegrywasz bowiem tylko wtedy, gdy tracisz nadzieję w samą siebie i pozwalasz by ktoś inny wyznaczał Twoją wartość – i to nie jest wyuczona formułka ale prawda, której doświadczyłam.

Zapisz się na bezpłatną konsultację