Drimly

Hej, jestem Anetka

Pasję do projektowania odkryłam 7 lat temu natchnięta kolorowymi planszami na wydziale Projektowania Wnętrz na uniwersytecie Mercyhurst, gdzie, tak naprawdę trafiłam zupełnie przypadkiem. Podczas pobytu w Stanach projektowałam wnętrza oraz pracowałam jako projektant architektoniczny. Studia rozwinęły we mnie kreatywność oraz umiejętności prezentacji wizualnej, a praca w biurze, myślenie logistyczno-techniczne oraz zarządzanie projektem.
Choć spełniałam się w roli architekta, życie poprowadziło mnie inną drogą. Po powrocie do Polski skupiłam się na samorozwoju, który doprowadził mnie do odkryć o mnie samej, w tym marzenia o bardziej kreatywnej praktyce. W pogoni za marzeniem rozpoczęłam praktykę graficzną. Aktualnie działam jako strateg kreatywny, wspierając całość kreatywnych działań w projekcie – od grafik po copywriting, oferując szerokie wsparcie logistyczne i strategiczne oraz koordynując zespołem.

Moi klienci to działacze i wizjonerzy realizujący projekty prospołeczne oraz indywidualne marzenia tworzące lepszą rzeczywistość.