Strategia kreatywna | Grafika | Wsparcie twórcze

Stwórzmy razem
coś pięknego

energia

estetyka

głos

strategia

Wspaniale, że jesteś!

Twój projekt jest ważny. Każdy twór naszej wyobraźni, ta iskierka nadziei i wizji „stworzę to!”, to wielki dar. Świat potrzebuje Ciebie i Twojego pomysłu! Wierzę, że marzenia się spełniają i z radością pomagam je spełniać, kibicując Ci podczas całego procesu. 

 

Mów mi Anetka

Wiem, że to, co robię, to więcej niż projektowanie. W mojej pracy wkładam całe serce, aby poznać Ciebie i Twoją misję i pomóc Ci w jej wizualnej i strategicznej realizacji. Na każdy projekt patrzę całościowo, doradzam logistycznie i pomagam znaleźć rozwiązania, które mają sens – zawsze dbając o autentyczną i wartościową prezentację Twojego projektu. Oferuję szeroki zakres usług, który wraz z klientem dobieram indywidualnie po szczegółowym omówieniu projektu. 

W swojej pracy realizuję swoje wartości, będąc ostoją dla każdego z moich klientów. W sobie, jak i innych cenię transparentność, empatię i pasję.  Z klientem zawsze działam na równi – w momencie rozpoczęcia projektu stajemy się przyjaciółmi – dbam, aby nie stracił entuzjazmu i wiary w siebie i swój projekt.

Moje wartości

Poznaj mnie lepiej

Poznajmy się!

Opowiedz mi o swoim projekcie, o sobie, o swoich marzeniach. A ja zobaczę, co da się zrobić. W możliwie najszybszym czasie zobaczysz niezobowiązujący koncept, który skradnie Twoje serce.